Teslimat Koşulları

Siparişlerinizin teslimatıyla ilgili detaylar.

– Siparişiniz, bankanızın onayının ardından bankanızın güvenlik departmanı tarafından Tamamlar.com’un sipariş sistemine iletilir.
– Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda ürün bilgisinde verilen süre içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)
– Siparişiniz kargoya verildiğinde size sistemimiz tarafından sipariş takip bilgilerinizi içeren bir mail gönderilir. Tamamlar.com, belirtilen sürenin aşılması durumunda e-posta veya telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapmamaktadır. Ancak dilediğiniz zaman siparişinizin durumu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
– Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. Tamamlar.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.
– Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ile bilgilendirme mesajı atılır.- Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, 1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.

Firma Ünvanı: Tamamlar.com – Gazi