Garanti, İade & Değişim

Garanti, İade ve Değişim işlemleriyle ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar.

tamamlar.com sitesindeki tüm ürünler tamamlar.com garantisi altındadır.

– tamamlar.com ‘da satışa sunulan ” tamamlar.com ” kategorisindeki tüm ürünler 1 yıl garanti’ kapsamındadır.

– ‘2 yıl garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. ( tamamlar.com bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

– Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; tamamlar.com dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

– Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

– Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu tamamlar.com ’a bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

– Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

– Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler ‘kişiye özel’ hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

– Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde 7,90 TL “kapıda ödeme hizmet bedeli” ödemeniz gerekir. Bu bedel kargo şirketi tarafından, ürün bedelini bize aktarma hizmeti verdiği için alınmaktadır. Sipariş iptal & iade işlemlerinde bu bedel Tamamlar.com tarafından karşılanmaz.

– Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.


– İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde tarafımıza anlaşmalı kargo şubesi ile aşağıda bulunan adrese gönderilmesi gerekir:


KOCASİNAN/ KAYSERİ
Firma Ünvanı: Tamamlar.com
Ürün iade ve değişim şartlarında 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun gereği uygulamalar esas alınmıştır.